Rodinná vila, predaj, Biely Kostol - Parnas

292.500,- €

Zobraziť fotogalériu (7 fotografií)

Ponúkame na predaj luxusnú rodinnú vilu 5+1 postavenú v toskánskom štýle nachádzajúcu sa v novovybudovanej lokalite obce Biely Kostol – Parnas. Ide o dvojpodlažný, samostatne stojaci dom postavený v roku 2013 na krásnom priestrannom pozemku o výmere cez 800 m2 (šírka pozemku 27 metrov).
Dispozičné riešenie domu: predsieň, priestranné zádverie so schodiskom a komorou pod schodiskom, samostatná toaleta s umývadlom a otvorený priestor kuchyne, jedálne, zimnej záhrady a obývacej izby situačne do písmena L. Dominantou obývacej izby je krb z gréckeho mramoru. Ďalej sa na prvom podlaží nachádza pracovňa a technická miestnosť (kotol so zásobníkom teplej vody o objeme 300 l, práčka so sušičkou) s umývadlom a so sprchou.
Na druhom podlaží sa nachádza spálňa s vlastnou šatníkovou miestnosťou a terasou, detská izba, hosťovská izba, kúpeľňa s voľne stojacou vaňou, 2x umývadlom a priestranným sprchovým kútom a tiež samostatná toaleta s umývadlom.
Na celom dome sú osadené vonkajšie el. ovládané hliníkové žalúzie, v celom dome je podlahové kúrenie, solárne kolektory na streche, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu o šírke 90 cm, zabudovaný drvič odpadu) a voľne stojaca dizajnová chladnička, atypické dizajnové interiérové dvere, dizajnové tapety a svietidlá.
Vedľa domu sa nachádza samostatne stojaca garáž. Pozemok je rovinatý využívaný len ako okrasná záhrada s ovocnými stromami a rozsiahlou detskou preliezkou z dreva. Dom aj garáž disponujú pochôdznym podkrovím s možnosťou využitia ako úložný priestor.
Možnosť parkovania dvoch osobných motorových vozidiel vedľa domu, vedľa seba. Parkovanie je voľne prístupné z ulice cez elektricky ovládanú vstupnú bránu.
Výhody:
- novostavba v krásnom štýle (používané výhradne kvalitné stavebné a dizajnové obkladové materiály)
- ideálny pozemok
- pokojné susedstvo v komunitnom štýle
- nízke mesačné náklady (cca 150 eur)

Podrobné informácie

5

800 m²

osobné

aktívne

rovina

0905 245 180

poslať správu

493511
Slovensko
Trnava
Biely Kostol
osobné
Rodinný dom - novostavba
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Veronika Majchráková

Ing. Veronika Majchráková

Realitná maklérka Trnava, Odhad trhovej ceny

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak english

Telefón: 0905 245 180
E-mail: veronika.majchrakova@reality-biciar.sk

všetky realitné ponuky makléra

reality BIČIAR, s.r.o.
Starohájska 7103/11
Trnava
917 01


Telefón: 033/593 66 27
Mobil: 0911 760 999
E-mail: info@reality-biciar.sk
Web: www.reality-biciar.sk