O nás

 
Starohájska 7103/11
917 01 Trnava

Telefón: 033/593 66 27
Mobil: 0911 760 999
E-mail: info@reality-biciar.sk
Web: www.reality-biciar.sk

 

 

Spoločnosť reality Bičiar, s.r.o. je výsledkom dlhoročnej práce Romana Bičiara a jeho tímu.

Roman Bičiar začal pracovať s realitami v roku 2008 v najväčšej sieti realitných kancelárii na svete, kde sa stal najlepším začínajúcim maklérom na Slovensku za rok 2008, v roku 2010 prináša s partnermi značku Kaldoreal, s.r.o. na trh, čo prinieslo úspech nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, konkrétne v nádhernom Chorvátskom mestečku Nin pri Zadare.

V roku 2012, po názorových rozdieloch partnerov, pokračujeme v realitnej činnosti pod novým názvom spoločnosti: reality Bičiar, s.r.o.. Odzrkadlenie dobrej práce Romana Bičiara priniesla úspešná relácia o realitách „Nové bývanie“ na TV JOJ, v ktorej dostal príležitosť odprezentovať už 9 nehnuteľností v 6 reláciách. (Trnava, Hlohovec, Piešťany, 3x Chorvátsko, Jaslovské Bohunice, novostavba Drevodomu v obci Nový Cabaj a zrekonštruovaný rodinný dom v obci Vlčany). Za našim dobrým fungovaním stojí hlavne tím vzdelaných, ale aj pravidelne školených profesionálov na rôznych funkciách.reality BIČIAR, s.r.o.
► kompletný právny servis zahŕňajúci bezpečný prevod vlastníckych práv nehnuteľností: zmluvy autorizované notárom, notárska úschova, vklad na kataster
► právny servis pri prenájme nehnuteľností
► pomoc pri riešení financovania nehnuteľností prostredníctvom hypotekárnych úverov
► efektívna propagácia nehnuteľnosti v printových médiách a na realitných portáloch
► individuálny prístup založený na báze profesionality a diskrétnosti

istota pre kupujúcich:
- všetky ponúkané nehnuteľnosti sú overené a ponúkané so súhlasom majiteľa

istota pre predávajúcich:
- obhliadky nehnuteľností s relevantnými klientmi a zabezpečenie skutočného vyplatenia požadovanej ceny

Naša realitná kancelária exkluzívne spolupracuje s Advokátskou kanceláriou Mgr. Marianna Paulíková

► Advokátska kancelária Mgr. Marianny Paulíkovej je dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária založená v roku 2005, ktorej cieľom je poskytovať prvotriedne právne služby pre svojich klientov v tuzemskom, v českom a v európskom priestore.
► Advokátska kancelárie ponúka široké spektrum právnych služieb so špecializáciou na oblasť obchodného práva, práva obchodných spoločností, občianskeho práva, práva nehnuteľností a zmluvného práva. Takisto poskytuje právne služby v oblasti pracovného práva, rodinného a dedičského práva, správneho práva, zmenkového práva a konkurzu a reštrukturalizácie.
► Klientom sa venuje pri ich zastupovaní pred súdmi Slovenskej republiky najmä v obchodných a občiansko-právnych sporoch a v neposlednom rade pri ich zastupovaní v správnom konaní pred orgánmi verejnej správy Slovenskej republiky.
► Advokátska kancelária disponuje zaručeným elektronickým podpisom - ZEP, spolupracuje s notárskymi a exekučnými úradmi, daňovými poradcami a poradcami z oblasti účtovníctva a realít v záujme poskytnutia efektívneho a komplexného právneho poradenstva.
► Tím advokátskej kancelárie Mgr. Marianny Paulíkovej v súčasnosti tvorí advokát a advokátsky koncipient, ktorí ovládajú anglický, český, ruský a portugalský jazyk.
► Mgr. Marianna Paulíková absolvovala: KARLOVU UNIVERZITU V PRAHE, www.cuni.cz

Kancelária sa nachádza na ulici Karloveské rameno 8/A, 941 04 Bratislava.
Tel./Fax: + 421 2 59 324 234
Mobil: + 421 904 699 239
E -Mail: paulikova@akpaulikova.sk
Web: www.akpaulikova.sk


KANCELÁRIA V TRNAVE:Súvisiaci priestor v Šali:


Hlavná 75
927 01 Šaľa


Mobil: 0918 543 787
E-mail: reality.sala@reality-biciar.sk 


 


 

TOP PONUKY

Novostavby RD v centre Tešedikova

Novostavby RD v centre Tešedikova
  • v tichej časti obce
  • Cena: 139.999,- €

VIAC INFORMÁCII

Byty na okraji mesta TRNAVY

Byty na okraji mesta TRNAVY
  • vyhľadávaná lokalita
  • novostavba
  • Cena: od 65.000,- €

VIAC INFORMÁCII